Kontakta oss

Luleå Markanläggning AB
Murbruksvägen 18
973 45 LULEÅ

Tfn växel är stängd endast mobiler gäller, se respektive kontaktperson för mailadress och telefonnummer.
Fax 0920 – 25 00 09

Björn Persson
VD

Mobil: 070-584 87 02

Mail: Bjorn@lma.se

Rasmus Persson
Delägare

Mobil: 070-584 87 06

Mail: Rasmus@lma.se

Peter Pakkala
Delägare

Mobil: 070-584 87 05

Mail: Peter@lma.se

Micael Nyman
Delägare

Mobil: 070-584 87 09

Mail: Micke@lma.se

Sven-Erik Bergman
Kalkyl

Mobil: 070-584 87 04

Mail: Seb@lma.se




Dag Öqvist
Arbetsledare

Mobil: 070-584 87 12
Mail: Dag@lma.se

Håkan Juhojuntti
Arbetsledare

Mobil: 070-584 87 07
Mail: Hakan@lma.se

Comments are closed.